Të tjera poza me bikini të Yllka Kuqit

Krahas projekteve të reja muzikore dhe angazhimeve në koncerte të ndryshme, Yllka Kuqi ka gjetur kohë për të pushuar. Këngëtarja i ka ndarë disa fotografi me fansat e saj në rrjetet sociale.  Ajo nuk ka hezituar të...

Continue reading

Linda Rei nudo dhe më seksi se kurrë!

Transgjinorja Linda Rei nuk ndalon së publikuari në rrjete sociale foto seksi dhe mjaft e zhveshur. Këtë herë shohim foto ku ajo shfaqet topless si dhe foto të tjera mjaft provokuese. Ajo që bie në sy është se tashmë...

Continue reading

Kim Kardashian rrezikon shumë

Ajo konsiderohet si një ikonë e stilit. Dhe Kim Kardashian i mahniti të gjithë në Beautycon në Los Anxhelos. Ylli televiziv shfaqi format e saj bombastike dhe pse rrezikoi të ekspozonte pasuritë e saj.  

Continue reading