Connect with us

Aktuale

Pse aktori i njohur qan gjatë intervistës?

Aktori Mirsad Ferati ishte i ftuar në n’ZOOM.

Ai ka folur për vdekjen e kolegut të tij Blerim Peci, shkruan arbresh.info.

Mes tjerash duke rrëfyer si u ndje kur e kuptoni që ai ka ndërruar jetë.

Shikoni momentin kur Mirsadi nuk u përmbajt dhe ka qarë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *