Connect with us

Aktuale

Vazhdon kriza në Real Madrid, Isco dhe Ramos të lënduar

Java e tmerrshme e Real Madridit është përkeqësuar edhe më shumë pas konfirmimit të klubit se kapiteni Serigo Ramos dhe Isco janë të lënduar.

Qendërmbrojtësi Serigo Ramos ka pësuar një tërheqje muskulore në pulpin e këmbës së tij të majtë, ndërsa Isco është i lënduar në ijën e këmbës së majtë, shkruan klubi në një deklaratë të lëshuar.

Real Madridi në krizë?

A duhet fajësuar Zinedine Zidane për gjithë këtë rrëmujë?

Posted by Arbresh.info Sport on Thursday, January 25, 2018

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *