Connect with us

Aktuale

Del videoja e incidentit në emisionin e Ardit Gjebreas: Mos më çaj by***n ti mua!

“E diela shqiptare” duket se ka sjellë surpriza të pakëndshme për moderatorin Ardit Gjebrea, i cili u përfshi në një diskutim banal me një telefonues.

Me sa duket gjatë rubrikës “Shihemi në gjyq”, situata ka degjeneruar dhe dalë jashtë kontrollit.

Gjatë emisionit u zhvillua një lidhje telefonike me shtetasin Ferdinand dhe avokaten Eni Çobani, për një çështje që po trajtohej gjatë rubrikës, ku ka ndërhyrë edhe Gjebrea.

Telefonuesi nuk ka duruar dhe ka reaguar keq.

Ai fillimisht iu drejtua Arditit:

Mos fol, nuk ke punë ti”.

Pastaj me fjalët:

Mos më mbëj dërr, dërr, mos më çaj by**ën”.
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *