Connect with us

Aktuale

Makthi më i keq, i bie shishja e shampanjës me vlerë 42 mijë dollarë në Ibiza

Edhe një gotë të derdhësh, e ndjen dhimbjen, sidomos kur sapo e ke paguar dhe është e plotë akoma.

Imagjinoni, nëse mundeni, të rrëzoni në tokë një shishe shampanjë nga më të mirat dhe të shtrenjtat në botë.

Pikërisht kjo i ka ndodhur një personi në një klub nate në Ibiza.

I pafati, i cili ka veshur një kostum të shtrenjtë dhe mundohet të hapë shishen e shampanjës, ndërkohë që turma me njerëz ishin përreth tij duke pritur për të mbushur gotat me shishen 3 litërshe, ai atë moment bën gabimin më trashanik, humbet kontrollin dhe i bie shishja nga duart.

Presioni sigurisht që është i madh kur ke të gjithë sytë drejtuar nga ty, pa llogaritur kamerat e telefonave që i ishin drejtuar.

Sapo hap tapën e shampanjës, i bie nga duart dhe shkuma e saj shpërthen kudo.

Është për të qarë e për të qeshur në të njëjtën kohë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *