Connect with us

Aktuale

Tragjedi e re në Maqedoni, digjet nëna me djalin 17 vjeçar (Foto)

Një tragjedi e re ka tronditur Maqedoninë. Nëna nga Manastiri është djegur me djalin e saj 17 vjeçar, në një shtëpi në rrugën Daveani, shkruan Dosiec.om.mk. rasti ka ndodhur rreth orës 4 të mëngjesit, transmeton Gazeta Lajm. Babai ka arritur të dalë në oborr dhe ka kërkuar ndihmë, mirëpo ka qenë vonë. Zjarrfikësit kanë intervenuar me dy vetura, mirëpo ka qenë vonë për të shpëtuar nënën dhe djalin e saj. Ekip policor për momentin është duke kryer hetime në vendin e ngjarjes.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *