Connect with us

Aktuale

Aguilera, poza të nxehta nga vaska

Christina Aguilera i ka publikuar disa fotografi shumë të nxehta, në të cilat ka pozuar nga vaska e banjës.

Këngëtarja i ka postuar tre fotografi në Instagram, në të cilat shfaqet në poza provokuese.

(Foto: Instagram/XTina)

37-vjeçarja është krejtësisht e zhveshur në fotografitë që i ka publikuar në profilin e saj ku numëron mbi 4.5 milionë ndjekës.

Sidoqoftë, ajo është kujdesur që me ndihmën e shkumës të mbulojë pjesët intime të trupit të saj.

Në një tjetër fotografi ka pozuar nga prapa dhe i shihet vetëm shpina, derisa në pozën më të nxehtë, e ka mbuluar gjoksin me duar.

(Foto: Instagram/XTina)

Të tria imazhet janë bardhezi, ndërsa Aguilera duket e kënaqur me linjat e saja trupore.

Christina është nënë e dy fëmijëve, djalit dhjetëvjeçar dhe vajzës trevjeçare, dhe është e martuar me 32-vjeçarin Matthew Rutler.

Djalin e saj, Max, e ka nga lidhja me Jordan Bratman, me të cilin ishte e martuar gjatë viteve 2005-2011.

(Foto: Instagram/XTina)

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *