Connect with us

Aktuale

Aurela Hoxha gjysmë e zhveshur ‘djeg’ me vithet! A janë këto fotot më artistike të saj?!

Kohëve të fundit Aurela Hoxha ka qenë shumë aktive me publikimin e fotografive në rrjete sociale.

E pothuajse të gjitha kanë qenë të realizuara në mënyrë shumë artistike dhe ajo është bërë temë diskutimi në media shkak i provokimeve dhe zhveshjes që ka sjell nëpërmjet këtyre imazheve, shkruan lajmi.net

Së fundmi Aurela ka ardhë me një tjetër fotosesion ku shihet sërish gjysmë e zhveshur dhe fotot janë edhe më artistike se ato të parat.

Me sytjena të bardha, syze në sy e pallto në dorë, në këto foto që bukuroshja shqiptare i ka publikuar së fundmi në Instagram, duket tejet seksi.

Mediat shkruajnë se këto foto janë realizuar nga revista erotike spanjolle ‘Belledejour’ me të cilën modelja shqiptare është bashkëpunuar.

 screenshot_1

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *