Connect with us

Aktuale

Ja kush po e shoqëron këtë të diel Zanfina Ismailin

Këngëtarja Zanfina Ismaili u ka dëshiruar një të diel të këndshme.

Këtë e ka bërë pas publikimit të një fotografie në Instagram ku shihet se vikendin e sotëm e ka kaluar me macen e saj, shkruan lajmi.net

‘Kaloni një të diel të këndshme të gjithë’ ka shkruar Zanfina përkrah fotografisë së postuar.

Ajo është njëra ndër këngëtaret e cila i do shumë kafshët, i përkrahë dhe shpesh publikon imazhe bashkë me macet që i mbanë në shtëpi..

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *