Connect with us

Aktuale

Haradinaj takon zyrtarë të SHBA-ve dhe Francës

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj takon sot takon zyrtarë të SHBA-ve dhe Francës.

Kryeministri Haradinaj në ora 11:00 pret në takim Bruno Questel, përfaqësues zyrtar i Presidentit të Francës, Emmanuel Macron.

Ndërkaq, në ora 16:45, Haradinaj takon senatorin amerikan Ron Johnson.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *