Connect with us

Aktuale

Publikohet “T’kom Dasht” nga Uki (Video)

Uki Latifi, ndryshe i njohur si Soulkid, ka lansuar projektin e ri të tij.

“T’kom dasht” titullohet projekti i ri nga këngëtari i talentuar shqiptar.

Vet Uki në Royal Music Group është përkujdesur bashkë me Prygon për projektin e ri të tij.

Uki i këndon dashurisë edhe në këtë projekt, një zhanër i muzikës së lehtë që i përshtatet vokalit të tij të bukur.

“Jena dashni” ishte projekti i fundit i suksesshëm nga Uki në bashëkpunim me dy deejayt vendor, Dj PM dhe Dj Dagz.

Ndryshe Uki vazhdon të jetë single dhe aktiv duke punuar në projekte të reja.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *