Connect with us

Aktuale

‘Brit Awards 2018’: Gjithçka që duhet të dini për ceremoninë e sivjetme

Një video intime e Black Chynas ka bërë xhiron e internetit së fundmi.

Një klip 83 sekondësh i modeles duke performuar seks oral me një mashkull të panjohur është publikuar në Twitter nga një llogari anonime, raporton TMZ.

Avokati i Blac Chynas, Walter Mosley e ka quajtur këtë një çështje kriminale dhe ka kërkuar nga autoritetet e drejtësisë që të fillojnë hetimet për personin që postoi videon në fjalë.

“Pornografi revanshuese, postimi i përmbajtjes eksplicite pa dijeninë e të gjithëve në këto imazhe është krim, një gabim civil dhe një formë e abuzimit”, ka shkruar një përfaqësues ligjor i Blac Chynas.

Vitin e kaluar Chyna kërcënoi me masa ligjore Rob Kardashianin, babain e vajzës së saj Dream, i cili postoi fotot e saj nudo në rrjetet sociale.

Blac Chyna konsiderohet prej femrave më seksi në botë.

Ajo njihet për romancat e saj të shumta, kryesisht me fytyrat publike.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *