Connect with us

Aktuale

Ilda tund sërish rrjetin, këtë herë ka një paralajmërim të fortë (FOTO LAJM)

Moderatorja dhe prezantuesja e Supersport, Ilda Bejleri, është një nga personat për të cilën flitet shpesh për jetën e saj sentimentale.

Por këtë herë Ilda ka lënë pa frymë gjithë fansat me linjat fantastike.

Ajo ka postuar një fotografi ku ka paralajmëruar ditëlindjen e saj dhe ku duket e kuruar në cdo detaj.

Së fundmi ajo është përfolur për lidhjen me deputetin e PD-së Klevis Balliu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *