Connect with us

Aktuale

Zanfina në poza joshëse me çizme që kushtojnë mbi njëmijë euro

Zanfina Ismaili vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku publikon fotografi në të cilat shfaqet atraktive.

Këngëtarja ka pozuar në korridorin e një ndërtese, ndërsa duket shumë tërheqëse.

(Foto: Instagram/Zanfina.Ismaili)

E veshur me një bluzë dhe pantallona të shkurtra, Zanfina ka marrë shumë pëlqime për dukjen e saj.

Në këmbë, ajo ka të veshura çizme të zeza, jo shumë të gjata.

(Foto: Instagram/Zanfina.Ismaili)

Sipas faqes në Whattheywearin në Instagram, e cila merret me çmimet e veshjeve dhe gjësendeve të të famshmëve, çizmet janë Givenchy.

Është fjala për koleksionin Givenchy Shark Lock Boots që kushtojnë rreth 1.215 euro.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *