Connect with us

Aktuale

ZONJA NËN HIJE – RITA ORA KTHEN VËMENDJEN ME FUSTANIN E SAJ ME NGJYRA YLBERI [FOTO]

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora e cila u kthye së fundit nga Kosova pas një shfaqje mahnitëse për festimin e pavarësisë ajo paraqitet me një fustan të ndezur dhe me shumë ngjyra, shkruan tabloidi , Daily Mail.

Rita Ora u kthye në selinë e “Vogue Fashion”, në Londër, të dielën mbrëma për të na prezantuar me veshjen e saj që çdo herë lë përshtypje.

Këngëtarja, 27, zhvilloi doli me një mini-fustan me një numër të madh ngjyrash, me flokët e saj bjonde lidhur prapa e përshkruan “Daily Mail”, veshjen e Rita Orës

Rita tregoi këmbët e saj të holla me mini-fustanin e saj me ngjyra të ylberit të mbuluar me një sërë rruaza dhe zbukurime kur ajo dilte nga makina e saj.

Fustani i saj është nga shtëpia e modës, “Dice Kaye”, fustan ky i cili u vlerësua si një përzgjedhje e çuditshme e Rita Orës në mesin e rrobave të saj.

Sigurisht që nuk kishte të zhdukur Rita Ora pasi ajo u largua në bash britanik Vogue në Londër, falë veshjes së saj të ndezur nga Dice Kayek.

Në një deklaratë lidhur me fustanin e saj të përfolur, Rita Ora ka thënë se “po ndihemi shumë e frymëzuar me këtë fustan ngjyra ylberi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *