Connect with us

Aktuale

Dua Lipa fiton çmimin Artistja më e mirë në Brit Awards

Dua Lipa ka fituar çmimin për Artisten më të mirë britanike.

Ky ishte çmimi i saj i parë në Brit Awards.

Ajo është e nominuar në pesë kategori, ndërsa fitoi çmim qysh në kategorinë e parë ku ishte nominuar.

Pasi mori çmimin ka falënderuar familjen dhe bashkëpunëtorët e saj, ndërsa ka shtuar se është krenare që femrat janë duke fituar përherë e më shumë çmime të rëndësishme.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *