Connect with us

Aktuale

NATA E “ÇMENDUR” E JAY-Z

Mbrëmjen e së dielës këngëtari i famshëm Jay-Z ka kaluar një natë të shtrenjtë në Manhattan, pasi ka shpenzuar plot 110,000 dollarë për të festuar ditëlindjen e Juan “OG” Perez, mik i tij i ngushtë dhe president i Roc Nation Sports.

Së bashku me miqtë e tij, Jay Z, fillimisht ka ngrënë darkë në një restorant, fatura e së cilës ka shkuar 13,000 dollarë.

Më pas, grupi u drejtua për në Madeoën në Meksikë në Inëood, duke shpenzuar 9,000 dollarë vetëm për pije, përfshirë konjakun D’Ussé të Jay-së, e ndjekur nga një ndalesë në klubin e natës Nightroom, ku konsumuan plot 40 shishe Ace of Spades Champagne, e cila është në pronësi të Jay.
Reperi gjithashtu ka shpërndarë pije edhe për pjesën tjetër të klubit.

Në total vetëm në një natë Jay Z ka shpenzuar plot 91,135 dollarë, duke përfshirë një bakshish prej 11,000 dollarësh.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *