Connect with us

Aktuale

Marina Vjollca poza tërheqëse nga shtrati

Këngëtarja Marina Vjollca përveç profesionit si moderatore ajo njihet për linjat e saj trupore.

Me një fizik të përkryer Marina ka mahnitur të gjithë ndjekësit e saj me fotot e fundit në Instagram.

Në një ambient shtëpiak ajo duket tërheqëse dhe shumë e bukur në pozat nga shtrati./arbresh.info

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *