Connect with us

Aktuale

Dy gola për pesë minuta – Girona befason Barçën, por Suarez përgjigjet shpejt (Video)

Në ndeshjen mes Barcelonës dhe Gironas janë shënuar dy gola të shpejtë.

Ishin mysafirët e Gironas që shënuan pas vetëm tre minutave lojë pas një gabimi në mbrojtjen e Barcelonës.

Ishte sulmuesi Portu, i cili shënoi për 0-1 pas asistimit nga Anthony Ruben Lozano.

Megjithatë, Barcelona barazoi pas vetëm dy minutash me anë të Luis Suarez.

Sulmuesi uruguaian shënoi për 1-1 pas asistimit të Lionel Messi.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *