Connect with us

Aktuale

Eni Koçi publikon “Jemi dashtë”

Këngëtarja Eni Koçi ka publikuar projektin e ri të titulluar “Jemi dashtë”.

Teksti është shkruar nga Genc Prelvukaj ndërsa klipi është realizuar nga “Black Fish Entertainment”, shkruan arbresh.info.

Kënga është ritmike dhe flet për një dashuri të përfunduar.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *