Connect with us

Aktuale

Jennifer Lopez sfidon moshën

Muajin e kaluar, ajo goditi skenën e Las Vegas me një performancë të jashtëzakonshme me ‘All i have’.

48-vjeçar Jennifer Lopez u sigurua që ti kthyet kokat ndërsa me një koreografi të guximshme edhe në Nevada të premten mbrëma.

Këngëtarja tregoi disa trupin bombastike në një ‘bodysiut’ me ngjyrë të kuq të ndezur, e cila i tërhoqi shumë vëmendje me figurën e saj përpara një numri të madhë adhuruesish.

Por, ajo nuk u mjaftua me kaq paso që më vonë gjatë koncerti ajo ndërroj edhe disa veshje të tjera të cilat për mrekulli ekspozonin format e saj dhe të pasmet gjigante.

Kujtojmë se JLo është nënë e dy fëmijëve por ende vazhdon të jetë njëra nga femrat më atraktive në botë./

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *