Connect with us

Aktuale

Kylie Jenner me koleksion të ri kushtuar vajzës Stormi

Ylli telelviziv Kylie Jenner e cila së fundi është bërë nënë për herë të parë të vajzës me emrin Storim ka treguar se koleksioni i ri i kozmetikës që bartë emrin e saj do është i inspiruar pikërisht nga vajza e saj e vogël.

20 vjeçare ka bërë të ditur që koleksioni i ri i saj ‘Weather Collection’ do të lansohet me datën 28 shkurt dhe deri më tani ky koleksion është i preferuari i saj, shkruan arbresh.info.

Bukuroshja që njihet për linjat e saj trupore për herë të parë lansoj koleksionin e saj të kozmetikës në vitin 2016 me emrin ‘Kylie Cosmetics’, produktet e të cilës shiten në mbarë botën.

Ndërsa, Kylie u bë nënë në shkurt të këtij viti nga lidhja e saj me reperin Travis Scott./Arbresh.info/

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *