Connect with us

Aktuale

Mjekët e ndaluan të performonte në ‘Brit Awards’, Ariana i kthehet punës

Ariana Grande është parë për herë të parë që kur sëmundja e detyroi atë të tërhiqet nga Brit Awards.

24-vjeçari kishte planifikuar të performonte në Brits gjë e cila u anulua nga mjekët e saj për shkak të shëndetit të këngëtares.

Ajo u fotografua duke u largua nga shtëpia e të dashurit Mac Miller në mëngjesin e së premtes.

Një burim i afërt me këngëtaren zbuloj për Daily Mail për ‘shkatërrimin e saj’ për viktimat e bombardimeve në Mançesterit që ndodhi në koncerti e saj.

Dhe ishte ideja e Arianës për të bërë një shfaqje për publikun britanik, tha burimi për Daily Mail.

“Ajo kishte ethe, një lloj shumë të veçantë ethe”, tha burimi. “Ajo u shkatërrua, me ndershmëri ajo kaloi një ditë duke qarë, sepse donte të shkonte, por mjeku nuk e lejonte. Ajo ishte vërtet e shqetësuar.

Performanca e papritur u planifikua për nderë të 22 të vrarëve në koncertin e saj në maj të vitit të kaluar.

Një bombardues vetëvrasës me një pajisje shpërthyese pasi tifozët u larguan nga Manchester Arena.

Ajo kishte shpresuar të bënte diçka të ngjashme në Brit Aëards, para se sëmundja ta godiste.

Pasi Ariana u tërhoq, Liam Gallagher performoj në eventin e Brits në vendin e saj.

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *