Connect with us

Aktuale

Emily Ratajkowski i lë pak imagjinatës në sesionin e fundit për Vanity Fair

Ajo nuk heziton asnjëherë të zhvishet, por Emily Ratajkowski është në formën më të mirë të saj.

Modelja dhe aktorja e cila së fundmi pohoi se ajo ndihet më së miri kur është e zhveshur, qartë e tregon këtë teksa pozon topless për fotografin Norman Jean Roy.

Me modesti të madhe, 26 vjeçarja tregon trupin e tonifkuar që i ka ndihmuar asaj që të rrëmbejë famë ndërkombëtare.

“Kam dëshirë t’i bëj vet zgjedhjet e mia. Unë jetoj jetën si dua vet. Ndihem më përshtatshëm e zhveshur në shtëpi. A jeni të befasuar nga kjo?”, ka thënë së fundmi në një prezantim personal bukuroshja për DKNY.

Emily shpërtheu duke bërë famë në videoklipin e Robin Thicke, “Blurred Lines” dhe që prej asaj kohe ka vënë syrin rejt një karriere filmike me role në filmat “Entourage”, “We Are Your Friends” dhe “Gone Girl”.

Polakja në disa intervista ka potencuar se ajo turpërohet nga video “Blurred Lines” dhe se tashmë e ka harruar atë paraqitje që edhe ja solli famën.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *