Connect with us

Aktuale

Ja Fotografia Intime E Feros Me Baby G, Ja Fut Duart Në.. (FOTO +18)

Këngëtarja nga Kuksi, Baby Gee dhe reperi Fero ishin më të përfolurit në shtypin rozë.

E kjo për faktin se fotografia e tyre intime bëri bujë të madhe duke u komentuar tejet mase. E për këtë reperi nga Gjilani ka disa fjalë.

Në një intervistë në ‘Why Not’, ai tregon se fotografia nuk ka qenë e vërtetë, pasiçë ishte e edituar. Edhe pse në fotografi gjithçka duket e qartë.

Kujtojmë që Baby Gee dhe Fero kanë një duet sëbashku. Kënga titullohet “No Kiss” dhe deri më tani ka marrë mbi 3 milion shikime.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *