Connect with us

Aktuale

Morena duket atraktive në vaskë

Morena Taraku edhe një herë ka treguar anën e saj tepër atraktive.

Bukuroshja shqiptare edhe një herë është shfaqur mjaft joshëse dhe tash e ka bërë publike në Instagram.

Ajo shfaqet me rroba në kostum pa sutjena tërësisht në të zezë.

Si një zeshkane atraktive ajo ka nxitur një sërë komentesh në rrjetin social Instagram.

Morena ka kohë që s’ka publikuar ndonjë projekt të ri dhe pritet që së shpejti të rikthehet.

Ajo aktualisht vazhdon të mbetet single dhe vazhdon me publikimet në rrjetin social Instagram.

Këngëtarja nuk heziton që të tregojë stilin e shtrenjtë të jetës. 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *