Connect with us

Aktuale

KONJUFCA AKUZON AUTORIN E “RUBIKONIT”: KE BËRË KONSPIRACION ME MOLLIQAJN PËR KËTË EMISION

Shefi i Grupit Parlamentar të VV-së, Glauk Konjufca, ka kritikuar Adriatik Kelmendin, për mostrajtim të njëjtë, në debatin me Dardan Molliqajn.

Ai ka thënë se kur do të shkojë në shtëpi, do e vërtetojë, nëse Molliqaj po e posedon 30% të kohës më shumë se të tij, duke thënë se ky mund të jetë konspiracion i bërë me qëllim në mes Kelmendit dhe Konjufcës.

“Kur të shkojë te shpija, kom me i thanë dikujt që ta shoh sa ka folur Dardani në këtë debat. Nëse ka folur 30% ma shumë se unë. Kjo m;shtin me besu që ky është një konspiracion e keni bërë bashkë”, ka thënë Konjufca.

Ky është debati i parë që grupi të pakënaqurve në Vetëvendosje, po përballen me dikë që nuk e përkrah këtë grup.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *