Connect with us

Aktuale

Fotografi të papublikuara deri tash: Adem Jashari me Hashim Thaçin e Kadri Veselin (Foto)

Dy fotografi të papublikuara më parë, ku shihet edhe presidenti aktual Hashim Thaçi, kryeparlamentari Kadri Veseli dhe komandanti i UÇK-së Adem Jashari, janë publikuar sot.

Në fotografitë e siguruara nga Insajderi, shihen Adem Jashari, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Nura e ushtarë të tjerë të UÇK-së.

Në këtë fotografi shihet Hashim Thaçi me një armë në duar.

Në këtë fotografi, shihet se kryetari i PDK-së Kadri Veseli në shoqërimin e Adem Jasharit kishin vizituar Tiranën.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *