Connect with us

Aktuale

Gafa e Korab Sejdiut që bëri të qeshin të gjithë në Kuvend (Video)

Një gabim i bërë gjatë një seance të Kuvendit të Kosovës nga deputeti i pavarur, Korab Sejdiu, ka bërë që të gjithë deputetët të qeshë me të.

Teksa ka folur të enjten gjatë një seance të Kuvendit për dhunën në familje, që ka përkuar me 8 Marsin – Ditën Ndërkombëtare të Gruas, në një moment Sejdiut i është marrë goja.

“Sot e pashë një slogan në protestë, ku e kishin qitë një vizatim dhe kishin thënë: ‘Mos shërbe çaj’”, ka thënë Sejdiu në seancë.

“Do të thotë dhunë është edhe kur detyrohet një grua e familjes me u q*.. me iu çu…”, është shprehur Sejdiu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *