Connect with us

Aktuale

Haradinaj viziton bjeshkët e Istogut (Foto)

Duket se kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, e ka harruar për pak demarkacionin midis Kosovës dhe Malit të Zi.

Ai, këtë të diele i ka bërë vizitë  bjeshkëve të Istogut.

I pari i Qeverisë së Kosovës, në këtë rrugëtim është parë i shoqëruar me disa miq të tij.

Haradinaj nuk duket aspak i lodhur, përkundrazi shihet plot energji dhe pozitivitet ndonëse ka çarë bjeshkën e mbuluar me borë.

Ndërkaq, Kryesia e Kuvendit në mbledhjen e fundit, ka vendosur që seanca për demarkacionin mes Kosovës dhe Malit të Zi të mbahet të martën në orën 16:00.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *