Connect with us

Aktuale

Buta thotë se i ka thënë të dashurës që është Blero i ri

Hip hop ylli, Buta, gjithnjë di të rrëmbejë vëmendjen

Reperi i ri i cili njihet për interpretimin e tij në zhanrin trap, gjithnjë shfaqet kontravers.

Herë herë, ai nuk heziton edhe të fyejë rivalët e tij duke i bërë të ndihen të kompleksuar.

Kësaj radhe reperi ka përmendur yllin e muzikës RnB, Blero.

“I kam thënë lavires time se jam Blero i ri dhe ajo u pajtua”, ka shkruar Buta.
<
Ende nuk dihet sensi në të cilin ka folur Buta, por mund të jetë një ironi prej tij.

Megjithatë, ende s’ka ardhë ndonjë përgjigje nga vet këngëtari i cili kohëve të fundit ka qëndruar larg prej vëmendjes mediatike.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *