Connect with us

Aktuale

As tërmeti s’ju bën gjë, çka mund t’ju bëj kjo fotografi e Linda Halimit (Foto)

Dikur pesha e saj komentohej shumë në media, por me zërin e saj ajo arriti të depërtoj tek publiku, shkruan GazetaBlic.

Flasim për këngëtaren Linda Halimi e cila ka vite që është shpërngulur në Amerikë për të zhvilluar karrierën muzikore.

Madje, ajo mori pjesë dhe në “America’s Got Talent’ por që nuk shkoi shumë gjatë, mirëpo mori komplimenta të mëdha nga ylli i muzikës, Jennifer Lopez.

E sot linjat e saj trupore janë për t’i pasur zili, vërtetë perfekte, ku dhe vet ajo nuk heziton t’i shfaqë për ndjekësit e saj.

Me fotografinë e radhës, me një pozë mjaft të nxehtë e shtrirë në shtrat, ajo ka djegur rrjetin me ekspozimin e të pasmeve të formësuara dhe gjoksit.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *