Connect with us

Aktuale

Demi më mirë ndalo, djemve zemrën mos ia shkatërro (Foto)

Modelja Demi Rose ka mahnitur me pozimin e saj të fundit.Ajo përpos që është mjaft e bukur njihet edhe për linjat e saj të “çmendura” trupore.
Këtë herë ajo ka veshur një fustan ngjyrë mandarine që i rri për mrekulli, transmeton Indeksonline.
Siç duket Demi si çdo herë ka vendosur që t’u zbukurojë mbrëmjen më një fotografi të fundit në Instagram.

Shikoni fotografit dhe vlersoni vet te pasmet e kesaj seks bombe:

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *