Connect with us

Aktuale

Erblina nga Peja Kallashi i Dyt në Kosovë (FOTO)

Është një prej modeleve më të dëshiruara. Bukuroshja nga Peja, di më së miri se si t’i mbajë aktiv ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.

Erblina , është një prej modeleve me linjat trupore mahnitëse, e këtë e dëshmon çdo ditë me fotografitë që i bënë publike.

Ajo së fundi ka publikuar një fotografi të re në Instagram, ku shihet vetëm në të brendshme.

Karakteristike, por edhe shumë romantike këtë foto e bënë trëndafili ngjyrë bojëgjake që modelja e mbanë në dorë.

Ray tashmë është 21 vjeçe dhe në shumë intervista ka treguar se është tejet e dhënë pas palestrës

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *