Connect with us

Aktuale

Gjoksi i Oriola Marashit bllokon ashensorin (FOTO)

Rikthehet shpërthyese  Oriola Marashi.

Anëtarja e OTR ka goditur sërish me publikimin e saj por këtë herë në Snap Chat.

Ajo ka ndarë një video ku gjoksi i saj shpërthyes ’flet’ më shumë se asnjëherë më parë.

Gjithashtu modelja ka treguar dhe ‘vesin’ më të fundit që ka marrë duke ndejtur me djelmtë e OTR.

‘Çtë keqe ka të flasësh anglisht kur shqipen nuk do e harrosh asnjëherë’ dëgjohet të thotë Oriola. 

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *