Connect with us

Aktuale

Kim Kardashian ruse “turbullon” fansat me bikini (FOTO+18)

Anastasiya Kvitko nuk i kursen aspak provokimet me video dhe foto. E në fakt bukuroshja ruse së fundmi ka publikuar “dy në një” foto dhe video në një. Anastasiya e cila konsiderohet edhe si rivalja më e denjë e Kim Kardashian, ka “turbulluar” fansat me format e saj në një bikini mikroskopik. Në videon e fundit duke ecur në plazh, ku në fokus janë të pasmet bombastike, të cilave me miliona komentues nuk u kanë rezistuar dot.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *