Connect with us

Aktuale

Kujdes! Kjo pamje e Ana Kabashit nuk është për meshkujt me zemër të dobët (Foto)

Publiku u njoh me Ana Kabashin qysh në talent shou “The Voice Of Albania”,

Që nga ai moment, Ana është shumë aktive nëpër lokalet ku këndohet muzikë live.

Ajo po ashtu komentohet shpesh edhe për format e saj trupore dhe mënyrën e veshjes, ku një pjesë të madhe të kohës e kalon në palesër.Por, me paraqitjen e radhës ajo i ka dhënë vulën sa i përket aseteve të saj!E veshur me fustan të bardhë të ngushtë, i cili më së miri i tregon të pasmet dhe belin e hollë të këngëtares, të cilin ajo e ka kombinuar me një bluzë të zezë,

Ana po duket një bombë e vërtetë.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *