Connect with us

Aktuale

Çmendet Besa Istrefi, pozon totalisht e zhveshur, foto për persona të rritur (FOTO)

Të pozuarit nudo e ka pasion. Modelja shqiptare nga Kosova, Besa Istrefi, e cila njihet për guximin e saj sa i përket fotove të tilla, sonte ka ‘çmendur’ ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo në Facebook ka hedhur një foto ku shihet e veshur vetëm me një bluzë tëshkurtë kurse pjesën e poshtme duket se nuk kishte fare të brendshme.Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që Besa pozon nudo. Pozat e saj kryesisht kanë të bëjnë me këtë tematikë, dhe kjo tregon se të pozuarit zhveshur është pasion i saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *