Connect with us

Aktuale

‘Çmendet’ Shkëndije Mujaj, çon fustanin dhe tregon ‘zogun’

Në ‘garën’ e zhveshjes në mes këngëtaresh, Shkëndije Mujaj nuk e lëshon fronin.

Ajo, gjithmoë mahnit me çmenditë e saj që po i lë pa frymë meshkujt. Së fundmi e ka tepruar me një selfie para pasqyrës, aty ku grit fustanin dhe tregon pjesët intime.

Kujtojmë se Shkëndija nuk e ka aspak problem të bëjë gjeste të tilla derisa ka një numër të madh ndjekësish që ia pëlqejnë sjelljet, qofshin ato pozitive apo negative.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *