Connect with us

Aktuale

E dashuruar me vendlindjen, ‘Xhbanja’ e “O Sa Mirë” sjell poza joshëse nga Valbona e mbuluar me borë

Aktorja Arjola Demiri është shumë e pëlqyer për rolin e saj në hit seriali “O Sa Mirë”.

E njohur për publikun më shumë si “Xhbanja”, ajo sjell javë për javë karakterin e fortë të një vajze tropojane.

Në disa intervista, aktorja Demiri ka theksuar se është shumë krenare për prejardhjen e saj.

Së fundmi, ‘Xhbanja’ ka ndarë me ndjekësit e saj disa fotografi mjaft të veçanta të realizuara në Valbonë.

Ajo ka shijuar natyrën e mbuluar nga dëbora, teksa duket mjaft atraktive e veshur në të kuqe.

“Unë mendoj se bora është kaq tërheqëse dhe ka një atmosferë të tillë, të fuqishme”, ka shkruar ajo në Instagram.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *