Connect with us

Aktuale

Kjo është nëna seksi e Genta Ismajlit (FOTO)

Ndër këngëtaret më të përmendura për karrierën e poashtu edhe për pamjen e saj, është edhe Genta Ismaili, e cila që nga fillimi ua mori zemrat mijëra adhuruesve me zërin dhe vallëzimin në skenë

Tejet aktive në rrjetet sociale, duke ndarë kështu detaje nga përditshmëria, e shpesh edhe momente me persona shumë të rëndësishëm për të.

Ndryshe nga fotot e zakonshme apo edhe me kolegët e estradës, kësaj here këngëtarja ka publikuar nënën e saj, e cila vërtetë se habitë me ngjashmërinë që ka me të bijën, por edhe me bukurinë, , shkruan Kosovarja.

Një nënë si e Gentës, e cila shihet se është një zonjë e rëndë dhe me shumë klas, e këtë e dëshmon edhe fotografia në vazhdim

.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *