Connect with us

Aktuale

Koha kur modelja kosovare pozonte krejtësisht ‘cullak’ (FOTO+18)

Modelja nga Kosova, Besa Istrefi njihet për guximin e saj sa i përket fotografive nudo, shkruan Gazeta Blic.

Të pozuarit nudo e ka pasion e cila çmend ndjekësit me paraqitjet e zjarrta që bënë. Ajo është aktive në rrjetet sociale ku nuk heziton të publikojë imazhe të tilla, madje siç duket për të nuk paraqet fare problem.

Megjithatë, nuk është hera e parë që ajo del krejtësisht ‘cullak’, pozat e saj kanë të bëjnë me tematikë dhe është pjesë artistike e saj.

Më poshtë ndiqni disa prej tyre:

 

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *