Connect with us

Aktuale

Ndaloi me ekspozimin e fundshpinës bombastike, tani Bebe Rexha nxjerrë në pah gjoksin

Muzika e saj po pëlqehet në mbarë botën

Është kjo këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha e cila me projektin e fundit “Meant to be” po korr një sukses mjaft të madh, projekt ky i cili deri tani ka arritur mbi 285 milionë shikime

Përveç muzikës, një kohë mjaft të madhe ajo e kalon dhe në palester, ku këtë më së miri e tregojnë dhe format trupore që ajo posedon.

Ndonëse tanimë është bërë trend ekspozimi i aseteve trupore, edhe Bebe Rexha nuk rri dot pa e bërë një gjë të tillë.E kemi parë shpesh teksa shfaq më shumë se që duhet të pasmet bombastike që posedon, por ajo kësaj radhe në paraqitjen e radhes vjen me një pozë nga pasqyra, por që fokusi është te gjoksi i saj./GazetaBlic

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *