Connect with us

Aktuale

Nuk do e besoni vajza e kujt është kjo ‘bombë’ me asete të bollme

Babai i saj është një ikonë botërore

Por edhe e bija po bëhet e famshme.

Ajo njihet për format e saj seksi.

E kolme dhe sensuale, ajo është Hayley Hasselhoff, vajza e aktorit David Hasselhoff.

25-vjeçarja ka pozuar për revistën SliNK, duke ekspozuar format e saj të bollshme.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *