Connect with us

Aktuale

Rashel Kolaneci e ‘bombardon’ instagramin

Njëra nga femrat shqiptare që i mbanë shumë njerëz pranë ekranit të televizionit, s’ka dyshim se është edhe Rashel Kolaneci, shkruan GazetaBlic.

Prezantuesja televizive, që u bë e njohur fal emisionit “Xing me Ermalin” njihet si një prej femrave me linjat trupore më seksi.

Natyrisht nuk duhet lënë anash edhe fytyrën e saj engjëllore me konstruk të mrekullueshëm e cila po ashtu është një nga aspektet e saj shumë tërheqëse, shkruan GazetaBlic.

Ajo tashmë ka fituar popullaritetin edhe në rrjetin social “Instagram, aty ku ndiqet nga më shumë 224 mijë ndjekës.

Kolaneci ditë më parë ka nxjerrë një fotografi në formatin bardh dhe zi, ku shihet e mbështetur me një dorë në tavolinë, e cila sadopak i ka ndihmuar që të koncentrohet edhe më shumë që të arrij t’i nxjerrë në pah të pasmet e saj ekstravagante.

Ajo dihet që e ka shumë qejf sportin “Kickbox” dhe kjo e dëshmon se ajo pothuajse gjithmonë pozon me veshje sikur një sportiste e tillë. S’ka aspak dyshim se fustani i rri për bukuri, por shumë më tërheqëse tregohet me këtë stil.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *