Connect with us

Aktuale

Rikthehet Kallashi, ekspozon të pasmet e saj shpërthyese krejt ‘cullak’ (FOTO)

Valltarja seksi Donjeta Kosumi, e njohur si “Kallashi”, ka postuar një foto në Facebook, ku është tërësisht e zhveshur dhe ku në dorë mban një automatik Kallashnikov.Kohëve të fundit ajo ka provokuar edhe me disa foto krejt nudo.Ajo dje ka pozuar lakuriq në banjë, sot me kalashnikov.

Kallashi asnjëher nuk ka hezituar ti ekspozoj edhe linjat trupire, me poshtë shikoni fotografi ku gati sa nuk zbuloi pjesen intime.Nuk dihet çka mund të presim nesër prej saj.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *