Connect with us

Aktuale

Shkenda Dubova ka me ju tranue me foton e fundit

Këngëtarja nga Gjilani është tejet e pranishme në shtypin rozë. Bëhet fjalë për artisten Shkenda Dubova, e cila komentohet për çdo paraqitje të saj, të cilat padyshim që i ka shumë ‘hot’.

Shkenda është aktive edhe në rrjetet sociale ku publikon imazhe të shumta, duke mos munguar ato seksi dhe provokuese. Kjo e fundit e tillë është gjersa ekspozon gjoksin me të madhe.

Me këtë pamje karakteristike dhe forma trupore bombastike natyrisht që do i kishin lakmi shumë artiste të tjera.

Edhe pse në projekte muzikore nuk është edhe aq aktive, këngëtarja Dubova mban afër fansat me imazhe të tilla.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *