Connect with us

Aktuale

Edhe një paraqitje nudo e Emilyit (FOTO)

Emily Ratajkowski nuk i ka lënë asgjë rastësisë

Ajo përsëri ka dalë krejtësisht e zhveshur derisa kësaj radhe nuk ka treguar gjoksin po vetëm anën e pasme të saj.

Ajo është në fushatë të promovimit të një linje të veçantë të bikineve.

Pjeshka e bukur u paraqit e “zjarrtë” herën e fundit por kësaj radhe ishte tepër e “nxehtë” dhe rrezik për të sëmurit me zemër.

Bukuroshja këto foto madje ka pas guxim ti postojë vetë në rrjetet sociale.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *