Connect with us

Aktuale

Gazetarja shqiptare rrëfen pozicionin e saj të preferuar në seks

Ajo është një nga gazetaret e njohura për karakterin pa komplekse dhe mënyrën e drejtpërdrejtë të të shprehurit.

Bëhet fjalë për gazetaren Aulona Musta, e cila prej kohësh është pjesë e ekranit me Fatmën dhe ato të dyja është e vështirë t’ i ndash nga njëra-tjetra.

Dy gazetaret kanë qenë mbrëmë të ftuara në emisionin “Elitë shoë”, ku i kanë drejtuar pyetje provokuese njëra-tjetrës.

Një ndër to ka qenë pyetja që Fatma i bëri Aulonës rreth pozicionit të preferuar të kësaj të fundit në seks.

E gazetarja nuk ka nguruar të përgjigjej.

Duke qeshur ajo tha:

Misionari, si vajzat e ndershme.”
Aulona është prej kohësh në një lidhje nga e cila është bërë nënë e një vajze.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *