Connect with us

Aktuale

MORENA TARAKU IU ‘KALL’ ME POZËN E FUNDIT NGA SHTRATI! KAQ ‘HOT’ PO DUKET AJO!

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka ‘goditur’ Instagramin me një foto nga shtrati ku po duket shumë provokative…

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *